Meny
Close
Biljetter
Live
Dam
Meny
Dam
Meny
Spelartruppen
Spelschema
Statistik SSL
K-Rauta Arena
TFC Play Dam
Nyhetsarkiv Dam SSL
Herr
Meny
Herr
Meny
Spelartruppen
Spelschema Div 1 Östra Svealand
K-Rauta Arena
Kalender
TFC Play Herr
Nyhetsarkiv HerrAllsv
Herrar Veteran Div.1
Herrar Veteran Div.2
Dam U
Meny
Dam U
Meny
Spelschema Allsvenskan Östra
Spelartrupp DamU
TFC Play Dam U
Ungdom
Meny
Ungdom
Meny
EFUT Flickor U18
EFUT Pojkar U18
Flickor
Ungdom
DJ
F07
F08
F09 Ella
F09 Gribby
F10 Skarpäng
F10 Gribby
F11
F12
F13 Myrängen
F13 Skarpäng
F14 Ella
F15 Nobla
F16 Myrängen
F16 Rösjön
Pojkar
Ungdom
HJ
P07
P08 Östra
P08 Tibble
P08 Valla
P09
P10 Västra
P10 Vit
P10 Myrängen Svart
P11 Västra
P11 Östra
P12 Ella
P12 Myrängen
P12 Näsbypark
P12 Skarpäng
P13 Ella
P13 Västra
P13 Myrängen
P13 Tibble
P14 Hägerneholm
P14 Myrängen
P14 Näsbypark
P14 Rösjön
P15 Ella
P15 Milsten svart
P15 Myrängen
P15 Näsbypark
P16 Ella
P16 Näsbypark
P16 Rösjön
P16 Tibble
Uppstart för barn födda 2017
Camps och XT
Meny
Camps och XT
Meny
Skills XT
Skills Camp Summer Edition
TFC Summer Camp
Om Täby FC
Meny
Om Täby FC
Meny
Historia
Vision
Styrelse
Klubbfakta
Kontakt
TFC Play
Nyhetsarkiv - Övriga Nyheter
TFC TV
Meny
TFC TV
Meny
Se Dam SSL via SportExpressen Live
Se Herr Div 1 spela hemmamatcher
Se Dam Allsv via Innebandy.tv
Ledarsidan
Klubbhuset
NIU Tibble Gymnasium
Täby FC x Generation PEP
Up for match cup
Officiella partners SSL
Torsdag
22 Feb
2 matcher
Lördag
24 Feb
1 match
Söndag
03 Mar
2 matcher
Torsdag
07 Mar
1 match
Fredag
08 Mar
1 match
Söndag
10 Mar
3 matcher
Söndag
17 Mar
2 matcher
Lördag
23 Mar
1 match
Torsdag
28 Mar
1 match
Lördag
30 Mar
1 match
Måndag
01 Apr
1 match
Torsdag
04 Apr
1 match
Lördag
06 Apr
1 match
2016/2017
2017/2018
2018/2019
2020/2021
2022/2023
2023/2024
Grundserie
Slutspel
Grundserie
Slutspel
Hela säsongen
Mars
April
Endre IF
IBF Falun
FBC Kalmarsund
Malmö FBC
Pixbo IBK
Västerås Rönnby IBK
Team Thorengruppen
Hemma och borta
Hemmamatcher
Bortamatcher
Alla matcher
Kommande matcher
Spelade matcher
Dölj filter
Visa filter
Laddar matcher
Torsdag 23 mars
Falun
FAL
7
-
6
SO
7
-
6
SO
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 1
Guide Arena
Slut
Efter match
Lördag 25 mars
Täby
TÄBY
1
-
3
1
-
3
Falun
FAL
Slut
Omgång 2
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Måndag 27 mars
Falun
FAL
3
-
5
3
-
5
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 3
Guide Arena
Slut
Efter match
Torsdag 30 mars
Täby
TÄBY
5
-
4
5
-
4
Falun
FAL
Slut
Omgång 4
K-Rauta Arena
Slut
Efter match
Lördag 1 april
Falun
FAL
7
-
2
7
-
2
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 5
Guide Arena
Slut
Efter match