Meny
Close
Biljetter
Live
Dam
Meny
Dam
Meny
Spelartruppen
Spelschema
Statistik SSL
K-Rauta Arena
TFC Play Dam
Nyhetsarkiv Dam SSL
Herr
Meny
Herr
Meny
Spelartruppen
Spelschema Div 1 Östra Svealand
K-Rauta Arena
Kalender
TFC Play Herr
Nyhetsarkiv HerrAllsv
Herrar Veteran Div.1
Herrar Veteran Div.2
Dam U
Meny
Dam U
Meny
Spelschema Allsvenskan Östra
Spelartrupp DamU
TFC Play Dam U
Ungdom
Meny
Ungdom
Meny
EFUT Flickor U18
EFUT Pojkar U18
Flickor
Ungdom
DJ
F07
F08
F09 Ella
F09 Gribby
F10 Skarpäng
F10 Gribby
F11
F12
F13 Myrängen
F13 Skarpäng
F14 Ella
F15 Nobla
F16 Myrängen
F16 Rösjön
Pojkar
Ungdom
HJ
P07
P08 Östra
P08 Tibble
P08 Valla
P09
P10 Västra
P10 Vit
P10 Myrängen Svart
P11 Västra
P11 Östra
P12 Ella
P12 Myrängen
P12 Näsbypark
P12 Skarpäng
P13 Ella
P13 Västra
P13 Myrängen
P13 Tibble
P14 Hägerneholm
P14 Myrängen
P14 Näsbypark
P14 Rösjön
P15 Ella
P15 Milsten svart
P15 Myrängen
P15 Näsbypark
P16 Ella
P16 Näsbypark
P16 Rösjön
P16 Tibble
Uppstart för barn födda 2017
Camps och XT
Meny
Camps och XT
Meny
Skills XT
Skills Camp Summer Edition
TFC Summer Camp
Om Täby FC
Meny
Om Täby FC
Meny
Historia
Vision
Styrelse
Klubbfakta
Kontakt
TFC Play
Nyhetsarkiv - Övriga Nyheter
TFC TV
Meny
TFC TV
Meny
Se Dam SSL via SportExpressen Live
Se Herr Div 1 spela hemmamatcher
Se Dam Allsv via Innebandy.tv
Ledarsidan
Klubbhuset
NIU Tibble Gymnasium
Täby FC x Generation PEP
Up for match cup
Officiella partners SSL
Fredag
08 Mar
1 match
Söndag
10 Mar
3 matcher
Söndag
17 Mar
2 matcher
Lördag
23 Mar
1 match
Torsdag
28 Mar
1 match
Lördag
30 Mar
1 match
Måndag
01 Apr
1 match
Torsdag
11 Apr
1 match
Lördag
13 Apr
1 match
Tisdag
16 Apr
1 match
Fredag
19 Apr
1 match
2016/2017
2017/2018
2018/2019
2019/2020
2020/2021
2021/2022
2022/2023
2023/2024
Grundserie
Slutspel
Grundserie
Slutspel
Hela säsongen
September
Oktober
November
December
Januari
Februari
Mars
IBK Dalen
Endre IF
IKSU innebandy
Jönköpings IK
Karlstad IBF
Linköping IBK
Malmö FBC
KAIS Mora
Pixbo IBK
Västerås Rönnby IBK
IK Sirius IBK
Telge SIBK
Warberg IC
Hemma och borta
Hemmamatcher
Bortamatcher
Alla matcher
Kommande matcher
Spelade matcher
Dölj filter
Visa filter
Laddar matcher
Söndag 17 september
Karlstad
KAR
4
-
6
4
-
6
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 1
Colorama Arena
Slut
Efter match
Fredag 22 september
Täby
TÄBY
8
-
1
8
-
1
Sirius
SIR
Slut
Omgång 2
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Söndag 24 september
Täby
TÄBY
5
-
4
5
-
4
IKSU
IKSU
Slut
Omgång 3
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Söndag 1 oktober
Mora
MORA
9
-
6
9
-
6
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 4
Idre Fjäll Arena
Slut
Efter match
Söndag 8 oktober
Täby
TÄBY
5
-
9
5
-
9
Pixbo
PIX
Slut
Omgång 5
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Fredag 13 oktober
Telge
TSIBK
4
-
13
4
-
13
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 6
Västergård Arena
Slut
Efter match
Söndag 15 oktober
Täby
TÄBY
9
-
3
9
-
3
Malmö
MAL
Slut
Omgång 7
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Torsdag 19 oktober
Rönnby
RÖN
4
-
9
4
-
9
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 8
Bombardier Arena A
Slut
Efter match
Lördag 28 oktober
Täby
TÄBY
7
-
6
OT
7
-
6
OT
Endre
END
Slut
Omgång 9
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Lördag 11 november
Warberg
WIC
5
-
7
5
-
7
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 10
Sparbanken Wictory Center
Slut
Efter match
Fredag 17 november
Täby
TÄBY
6
-
5
6
-
5
Dalen
DAL
Slut
Omgång 11
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Söndag 19 november
Jönköping
JIK
2
-
5
2
-
5
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 12
Arenan, Jönköpings Idrottshus
Slut
Efter match
Söndag 17 december
Täby
TÄBY
8
-
2
8
-
2
Linköping
LIBK
Slut
Omgång 13
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Torsdag 4 januari
Täby
TÄBY
12
-
3
12
-
3
Karlstad
KAR
Slut
Omgång 14
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Söndag 7 januari
Sirius
SIR
4
-
5
4
-
5
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 15
IFU Arena A
Slut
Efter match
Söndag 14 januari
IKSU
IKSU
7
-
3
7
-
3
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 16
IKSU Sport
Slut
Efter match
Söndag 21 januari
Täby
TÄBY
4
-
6
4
-
6
Mora
MORA
Slut
Omgång 17
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Lördag 27 januari
Pixbo
PIX
8
-
6
8
-
6
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 18
Mölnlycke Idrottshall A
Slut
Efter match
Fredag 9 februari
Täby
TÄBY
5
-
4
5
-
4
Telge
TSIBK
Slut
Omgång 19
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Söndag 11 februari
Malmö
MAL
5
-
4
SO
5
-
4
SO
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 20
Halörhallen
Slut
Efter match
Söndag 18 februari
Täby
TÄBY
3
-
4
3
-
4
Rönnby
RÖN
Slut
Omgång 21
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Söndag 25 februari
Endre
END
5
-
3
5
-
3
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 22
ICA Maxi Arena
Slut
Efter match
Söndag 4 mars
Täby
TÄBY
11
-
3
11
-
3
Warberg
WIC
Slut
Omgång 23
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Fredag 9 mars
Dalen
DAL
6
-
7
SO
6
-
7
SO
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 24
Umeå Energi Arena
Slut
Efter match
Söndag 11 mars
Täby
TÄBY
10
-
9
10
-
9
Jönköping
JIK
Slut
Omgång 25
Tibblehallen CC
Slut
Efter match
Lördag 17 mars
Linköping
LIBK
6
-
7
OT
6
-
7
OT
Täby
TÄBY
Slut
Omgång 26
Folkungahallen
Slut
Efter match